Čechy 1895-1910 Olej na plátně 52,5 x 45 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 62 x 54 cm Portrét sedícího obnaženého muže s vousy, v meditativním rozpoložení. Patinovaný zlatý profilovaný rám.