#178

Rudolf Hlaváček
(1878)

PORTRÉT STARŠÍHO MUŽE S BRADKOU

RUDOLF HLAVÁČEK ( NAR. 1878 ) - PORTRÉT STARŠÍHO MUŽE S BRADKOU
#178

Rudolf Hlaváček
(1878)

111 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Čechy 1895-1910 Olej na plátně 52,5 x 45 cm Signováno vpravo dole Celkový rozměr 62 x 54 cm Portrét sedícího obnaženého muže s vousy, v meditativním rozpoložení. Patinovaný zlatý profilovaný rám.