Československo, rok 1940 Olej na kartonu 37 x 26 cm Signováno vpravo dole s datací 1940 Celkový rozměr 65,5 x 45 cm Portrét dívky z profilu s kadeřavými vlasy. Originální zlatý patinovaný rám, profilovaný, s reliéfním ornamentem. Vzadu na kartonu přípis: Zdenka, olej 1940.