Československo, kolem roku 1960 Olej na kartonu 16 x 49 cm Nesignováno Celkový rozměr 23 x 55,5 cm Krajina s jihočeským rybníkem obklopeném stromy, s modrým nebem. Zlatý rám zdobený granulací. Vzadu na kartonu přípis se jménem malíře.