#187

LÁĎA EHRLICH ( 1886-1965 ) - TÁNÍ , IMPRESE

#187

67 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Čechy, rok 1917 Olej na kartonu 23 x 34 cm Signováno vlevo dole Celkový rozměr 32 x 42,5 cm Plně v intencích impresionistické malby žáků Mařákovy školy. Vzadu na kartonu přípis malíře tuší: Příteli v upomínku věnuje Láďa Ehrlich, Praha 21. III. 1917. Vzadu na kartonu razítko, Dresdner Akademie - Studien - Carton, G&WD Schutz Marke. Zlatý rám se světlými linkami a lištou.