Čechy cca 1860 tónovaná litografie A. Hauna podle kresebné předlohy Fr. Kaliwody signováno v desce vpravo dole rozměr výřezu pasparty 18,5 x 25,7 cm paspartováno a rámováno celkový rozměr 38,5 x 45 cm