#194

CARL AUGUST HAUN ( 1815 - 1894 ) - JAVORNÍK, JÁNSKÝ VRCH, cca1860

#194

1 limit
172 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
19. 5. 2022 19:00

Čechy cca 1860 tónovaná litografie A. Hauna podle kresebné předlohy Fr. Kaliwody signováno v desce vpravo dole rozměr výřezu pasparty 18,5 x 25,7 cm paspartováno a rámováno celkový rozměr 38,5 x 45 cm