#199

Vladimír Pukl
(1896 – 1970)

POLEDNÍ SIESTA - DŘEVORYT, NEDATOVÁNO

VLADIMÍR PUKL ( 1896 - 1970 ) -  POLEDNÍ SIESTA - DŘEVORYT, NEDATOVÁNO
#199

Vladimír Pukl
(1896 – 1970)

233 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo, nedatováno dřevoryt na papíře signováno vpravo dole rozměr tiskové plochy: 29,7 x 39,6 cm, rozměr v paspartě a v rámu 48,4 x 60 cm