Aukce
Archiv
Všechny položky
O nás
O službě
O nás
Kontakty
Přihlásit se
Oblíbené položky
Moje limity
Vyhrané položky
Hlídací pes
Můj profil
Registrujte se
CS
#199
2
Vladimír Pukl
(1896 – 1970)
POLEDNÍ SIESTA - DŘEVORYT, NEDATOVÁNO
#199
2
Vladimír Pukl
(1896 – 1970)
233 zobrazení
800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
19. 5. 2022 19:00
Vladimír Pukl
Prohlédnout autora
Květnová aukce aukce starožitností, výtvarného umění a sběratelských předmětů.
Aukční katalog
Československo, nedatováno dřevoryt na papíře signováno vpravo dole rozměr tiskové plochy: 29,7 x 39,6 cm, rozměr v paspartě a v rámu 48,4 x 60 cm
Enable javascript to browse Livebid
How to enable javascript