#4

ZELENÉ A ZLACENÉ ŠAPO - SLAVKOV, SCHLAGGENWALD

#4

Porcelain
224 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
19. 5. 2022 19:00

Čechy, Slavkov, Schlaggenwald 1830-1870 Bílý, barevný a zlacený porcelán Šálek a podšálek zdobený horní širší zlacenou linkou. Reliéfní svislé žebrování. Zlaté linky ve spodní části, patce, šálku a uprostřed podšálku. Rokokově tvarovaný zlacený úchyt. Značeno zespodu: vtlačené písmeno S, čísla 1117 a 69, červené číslo malíře 39. Výška 8 cm. Průměr podšálku 14,5 cm.