#8

ZLACENÝ A RUČNĚ MALOVANÝ ŠÁLEK S PODŠÁLKEM - BŘEZOVÁ A LOKET

#8

Porcelain
1 limit
299 zobrazení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
19. 5. 2022 19:00

Čechy, Loket a Pirkenhammer, Fischer & Reichenbach 1833-1846 Bílý, barevný a zlacený porcelán Období a styl biedermeier Šálek se svislým žebrováním, zdobený zlacenými linkami, barevnými květinami, zelenými a zlatými listy. Značeno: vtlačený loket, modré číslo 6. Podšálek zdobený ručně malovanými květy růží, zlatými úponky s listy, barevnými kytičkami se zelenými listy. Značeno: vtlačená písmena F & R. Výška 7 cm. Průměr podšálku 14 cm.