#82

MODRÁ A ČIRÁ ART DECO VÁZA - KRÁSNO NAD BEČVOU, SOLOMON REICH

#82

Glass
284 zobrazení
19. 5. 2022 19:00

Československo 1930 -1940 Bezbarvé, modré, leptané a broušené sklo Období a styl Art Deco Signováno v dolní části Kulatého tvaru. Silnostěnné bezbarvé sklo přejímané a vrstvené modrým sklem. Zdobené po obvodu leptaným a modrým ornamentem. Broušené čočky a hvězdy. Značeno: R. Krasno. Výška 22 cm. Průměr 24 cm.