Německo, Míšeň 1900 - 1934. Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán. V klasickém míšeňském stylu. Průměr 24 cm. Šest hlubokých porcelánových talířů s obloukovitě tvarovaným okrajem se zlacenou linkou. Talíře zdobené ručně malovanými zahradními květy různé velikosti. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla, ručně psané značky malířů.