#102

ZLACENÁ MÍSA S KOŠÍKY KVĚTIN -TSCHERNICH & CO.

#102

Glass
3 limity
66 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Pro limitování se přihlašte

Čechy, Mariánské Lázně 1890 -1920. Bezbarvé a zlacené sklo, barevně ručně malované. Průměr 24 cm, výška 6,5 cm. Mísa z bezbarvého skla s vysokým klenutým okrajem zdobená uvnitř po obvodu ručně malovaným motivem květin v košíku, zlatých festonů s květinami, zlatých úponků. Zlacený obloukovitě tvarovaný okraj místy s nepatrným poškozením na spodní straně. Originální zlatá nálepka se jménem Tschernich & Co.