#105

PÁROVÉ SKLENIČKY - MOSER, SPLENDID

#105

Glass
5 limitů
87 zobrazení
Aktuální cena
2 100 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 800 Kč
Pro limitování se přihlašte

Československo, minulé století. Bezbarvé a zlacené ručně broušené sklo. Název modelu: Splendid. Výška 15 cm. Párové skleničky na koktejly (např. suché martini s olivou). Sklenka na koktejly zdobená jemným kaménkovým brusem s pásem oliv. V dolní části s pásem svislých klínových řezů. Horní široký zlacený pás s leptaným ornamentem rozvilin s palmetami. Značeno zespodu: leptanou značkou Moser v oválu.