Evropa, druhá polovina minulého století. Žluté 14 karátové zlato, přírodní diamanty. Ryzost Au 585/1000, celková hmotnost 2,05 g. Pět přírodních diamantů moderního briliantového brusu o váze 0,15 ct, barva H, čistota Si-P. Velikost prstenu 62. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Zlatý dámský prsten s plochou obroučkou a rozšířenými rameny. Hlava prstenu ve tvaru koruny osázená pěti přírodními diamanty moderního briliantového brusu o váze 0,15 ct. Mírně obroušené krapny. Značeno: ryzostí 14 K, písmenem M., nezřetelnou puncovní značkou.