Itálie, Arezzo, od roku 1971. Žluté 18 karátové zlato. Ryzost Au 750/1000, celková hmotnost 15,75 g. Klenotnictví Uno a Erre v italském Arezzu, dříve Gori & Zucchi. Délka 550 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Atraktivní náhrdelník z 18 karátového zlata zaobleného tvaru, tvořený navzájem spojenými půlkulatými klenutými ornamenty. Značeno: ryzost 750, italský punc, mistrovské značky, Uno a Erre.