#125

NÁHRDELNÍK ZE ŽLUTÉHO ZLATA - UNO A ERRE, AREZZO

#125

Jewelery
57 zobrazení
Vyvolávací cena
21 100 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Itálie, Arezzo, od roku 1971. Žluté 18 karátové zlato. Ryzost Au 750/1000, celková hmotnost 15,75 g. Klenotnictví Uno a Erre v italském Arezzu, dříve Gori & Zucchi. Délka 550 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Atraktivní náhrdelník z 18 karátového zlata zaobleného tvaru, tvořený navzájem spojenými půlkulatými klenutými ornamenty. Značeno: ryzost 750, italský punc, mistrovské značky, Uno a Erre.