#126

SRDCE Z MOŘSKÉHO KORÁLU SE ZLATÝM ÚCHYTEM

#126

Jewelery
21 zobrazení
Vyvolávací cena
2 600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Evropa, minulé století. Přírodní červený mořský korál, žluté 14 karátové zlato. Ryzost Au 585/1000, celková hmotnost 12,10 g. Výška 42 mm, průměr 35 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Přívěsek ve tvaru srdce z přírodního červeného mořského korálu. Horní úchyt a zavěšení ze žlutého 14 karátového zlata. Zlatý řetízek na jedné fotografii není součástí šperku.