#127

NÁRAMEK ZE STŘÍBRA A MOŘSKÝCH KORÁLŮ

#127

Jewelery
30 zobrazení
Vyvolávací cena
2 900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Minulé století. Stříbro, přírodní mořský červený korál. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 49,80 g. Délka 195 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Náramek se stříbrnými svislými částmi zdobenými reliéfní granulací a stáčeným ornamentem. Sedm vodorovných řad s navlékanými leštěnými přírodními mořskými červenými korály různého tvaru. Zavírání na stříbrnou tyčku.