#128

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK S FILIGRÁNEM A MODRÝM KORÁLKEM

#128

Jewelery
11 zobrazení
Vyvolávací cena
500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Minulé století. Stříbro, světlemodrý skleněný korálek. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 1,75 g. Výška 35 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Stříbrný přívěsek ve tvaru kapky zdobený technikou filigránu ze stáčených stříbrných drátků s kuličkami. V dolní korunce vsazený modrý skleněný korálek.