#129

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK S ČESKÝMI GRANÁTY - KYTIČKA

#129

Jewelery
16 zobrazení
Vyvolávací cena
600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Československo, druhá polovina minulého století. Stříbro, přírodní české broušené granáty. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 3,10 g. Výška 28 mm, průměr 17 mm. Osvědčení Puncovního úřadu České republiky. Stříbrný kulatý přívěsek ve tvaru kytičky, odstupňovaný, osázený přírodními českými broušenými a leštěnými granáty. Závěsný úchyt.