Evropa, druhá polovina minulého století. Stříbro, přírodní broušené záhnědy. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 9,95 g. Rozměr 25 mm x 20 mm x 15 mm. Stříbrné manžetové knoflíčky s čelním oválným stříbrným rámečkem a vsazenými broušenými leštěnými přírodními záhnědami oválného tvaru. Nově označeno platným českým puncem hlava kamzíka.