#130

STŘÍBRNÉ MANŽETOVÉ KNOFLÍČKY S PŘÍRODNÍMI ZÁHNĚDAMI

#130

Jewelery
1 limit
15 zobrazení
Aktuální cena
1 200 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Pro limitování se přihlašte

Evropa, druhá polovina minulého století. Stříbro, přírodní broušené záhnědy. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 9,95 g. Rozměr 25 mm x 20 mm x 15 mm. Stříbrné manžetové knoflíčky s čelním oválným stříbrným rámečkem a vsazenými broušenými leštěnými přírodními záhnědami oválného tvaru. Nově označeno platným českým puncem hlava kamzíka.