#131

STŘÍBRNÁ BROŽ DO KRAVATY S PŘÍRODNÍM ONYXEM

#131

Jewelery
18 zobrazení
Vyvolávací cena
600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Evropa, druhá polovina minulého století. Stříbro, přírodní broušený černý achát - onyx. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 2,95 g. Délka 80 mm, rozměr černého onyxu v rámečku 10 mm x 8 mm. Stříbrná brož do kravaty s řetízkem a úchytem, pojistným uzávěrem, jehlou. Ve stříbrném rámečku vsazený oválný broušený a leštěný černý achát - onyx. Pojistný řetízek z obecného kovu. Nově označeno platným českým puncem hlava kamzíka.