#132

STŘÍBRNÝ PŘÍVĚSEK S ACHÁTEM - SRDÍČKO

#132

Jewelery
10 zobrazení
Vyvolávací cena
400 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Evropa, druhá polovina minulého století. Stříbro, přírodní letěný achát. Ryzost Ag 925/1000, celková hmotnost 2,60 g. Výška 25 mm, průměr 18 mm. Přívěsek ve tvaru srdíčka z přírodního leštěného achátu zasazený do stříbrného rámečku. Horní stříbrný úchyt se zavěšením. Nově označeno platným českým puncem hlava kamzíka.