#134

STŘÍBRNÉ ZLACENÉ KAPESNÍ HODINKY - VINÉTA

#134

Watches
43 zobrazení
Vyvolávací cena
3 500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Švýcarsko 1910 - 1934. Stříbro, sklo. Ryzost Ag 800/1000, celková hmotnost 74,70 g. Dvouplášťové. Hodinkový stroj s ručním natahováním. Bílý smaltovaný ciferník s arabskými číslicemi a vteřinovkou, značený Vinéta 1a. Pláště číslované 155894. Vnější stříbrný plášť uvnitř značený ryzostí C.800 a švýcarským puncem (tetřev). Vnitřní plášť s nápisy: Remontoir De Précision Ancre 15 Rubis Vinéta 1a Qualité Supérieure, uvnitř značený ryzostí a švýcarským puncem. Funkční, vzhledem ke stáří hodinek bez garance přesnosti jejich chodu a dlouhodobé funkčnosti. Průměr 50 mm. Stříbrné kapesní dvouplášťové hodinky se zlaceným okružím, úchytem a natahováním. Číslované, značené švýcarským puncem tetřev z období 1892 - 1934.