#16

ČAJOVÝ ŠÁLEK - ROSENTHAL, MARIA

#16

Porcelain
18 zobrazení
Vyvolávací cena
500 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Rosenthal, rok 1930. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Autor modelu Philipp Rosenthal, název modelu Maria. Výška šálku 5,5 cm, průměr podšálku 16 cm. Porcelánový šálek s podšálkem zdobený barevnými kvítky. Šálek miskovitého tvaru na kulaté malé patce. Podšálek s okrajem zdobeným reliéfním ornamentem květinového festonu. Značeno zespodu: zeleně Rosenthal, Selb Bavaria, Maria, model von Ph. Rosenthal.