#18

ART DECO AKT DÍVKY SE ŠÁLEM - SLAVKOV, SCHLAGGENWALD

#18

Porcelain
1 limit
64 zobrazení
Aktuální cena
2 600 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Vyvolávací cena: 2 600 Kč
Pro limitování se přihlašte

Československo, Slavkov 1932 - 1945. Období: art deco. Bílý, ručně malovaný barevný a zlacený porcelán. Výška 30 cm, šířka 14 cm. Kráčející nahá dívka zahalující se do šálu se zlatými třásněmi a lemováním. Vyvýšený podstavec se zlatými linkami. Značeno zespodu: zlatou značkou Schlaggenwald a černou ručně psanou značkou malíře a vzoru.