Československo, Slavkov 1932 - 1945. Období: art deco. Bílý, ručně malovaný barevný a zlacený porcelán. Výška 30 cm, šířka 14 cm. Kráčející nahá dívka zahalující se do šálu se zlatými třásněmi a lemováním. Vyvýšený podstavec se zlatými linkami. Značeno zespodu: zlatou značkou Schlaggenwald a černou ručně psanou značkou malíře a vzoru.