#2

ŠEST MĚLKÝCH TALÍŘŮ S KVĚTY - MÍŠEŇ

#2

Porcelain
21 zobrazení
Vyvolávací cena
6 200 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Míšeň 1900 - 1934. Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán. V klasickém míšeňském stylu. Průměr 25 cm. Šest mělkých porcelánových talířů s obloukovitě tvarovaným okrajem se zlacenou linkou. Talíře zdobené ručně malovanými zahradními květy různé velikosti. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla, ručně psané značky malířů.