#20

LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"

LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"
LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"
LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"
LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"
LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"
#20

LÉKÁRENSKÁ DÓZA "ALUMEN CRUD"

Porcelain
23 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro limitování se přihlašte

Čechy, Loket 1833 - 1873. Bílý, ručně malovaný porcelán. Výška 12,5 cm, průměr víčka 9 cm. Lékárenská dóza z bílého porcelánu s modře orámovanou kartuší s černým nápisem "Alumen Crud" (ALUMEN CRUDUM), získávaný z kamence potašového. Značeno zespodu: vtlačený loket a čísla.