Německo, Drážďany, od roku 1896. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. V rokokovém stylu. Rozměr: 15 cm x 10,5 cm. Bílý obdélný porcelánový tácek s reliéfním zlaceným okrajem v rokokovém stylu. Zdobený ručně malovanými svazečky pomněnek. Značeno zespodu: ručně psané písmeno D s korunkou.