Německo, Marktredwitz 1908 - 1939. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Rozměr: 24,5 cm x 14 cm x 4,5 cm. Bílá porcelánová obdélná miska se zlacenými úchyty secesního tvaru. Zdobená modrými květy hořce a bílými květy Protěže alpské a stylizovanými růžovými kvítky. Značeno zespodu: zeleně Thomas Bavaria a červenými čísly.