#3

ZLACENÝ ŠÁLEK S HRADY A LISTY - VÍDEŇ

#3

Porcelain
93 zobrazení
Vyvolávací cena
2 700 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Vídeň, kolem roku 1830. Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán. Období a styl: pozdní empír a začínající biedermeier. Výška 10 cm, průměr 15 cm. Silně zlacený šálek empírového tvaru zdobený ručně malovanou miniaturou s krajinným motivem hradů a listů. Podšálek s miniaturou tří hradů a listy. Značeno zespodu: vtlačený úl, nezřetelná čísla.