#30

LÁZEŇSKÝ POHÁR "ANDENKEN VON CARLSBAD"

#30

Porcelain
6 zobrazení
Vyvolávací cena
700 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Čechy 1870 - 1900. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Výška 19 cm. Pohár z bílého porcelánu osmibokého tvaru se svislými fazetami a zlacenými linkami zdobený na čelní straně barevným motivem vřídla a nápisem "Andenken von Carlsbad" ("Na památku z Karlových Varů"). Po stranách a vzadu barevné květiny. Neznačeno.