#32

SEDÍCÍ KAVALÍR V KŘESLE VE TVARU MUŠLE

#32

Porcelain
12 zobrazení
Vyvolávací cena
800 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Evropa 1890 - 1920. Ručně malovaný a zlacený biskvit. V romantickém rokokovém stylu. Výška 16,5 cm, šířka 12 cm. Sedící kavalír v klobouku s růžovou ozdobou, v bohatě zdobeném oděvu se zlatými aplikacemi. Rokokově tvarované křeslo s opěradlem v podobě mušle. Na levé straně stopy mírného poškození. Značeno zespodu: vtlačená čísla a značka malíře.