Německo, Míšeň 1825 - 1924. Bílý, zlacený a barevně ručně malovaný porcelán. V rokokovém stylu. Rozměr: 20 cm x 14 cm x 3,5 cm. Míšeňská porcelánová miska ve tvaru mušle zdobená reliéfním zlaceným rokokovým ornamentem s motivem mřížky, květin, mušlí a rokaje. Ručně malované drobné kvítky. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla.