#34

BALETKA V KRAJKOVÉ KRINOLÍNĚ - GRÄFENTHAL

#34

Porcelain
21 zobrazení
Vyvolávací cena
900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Gräfenthal 1972 - 1990. Bílý, zlacený a barevně ručně malovaný porcelán. Výška 13,5 cm, šířka 10 cm. Porcelánová figurka dívky v taneční póze v bohatě nařasené krajkové sukni se žlutooranžovými květy růží. Značeno zespodu: modré písmeno S s korunkou a písmena GDR, vtlačená čísla.