Německo, Gräfenthal 1972 - 1990. Bílý, zlacený a barevně ručně malovaný porcelán. Výška 12,5 cm, šířka 9,5 cm. Porcelánová figurka dívky v taneční póze v bohatě nařasené krajkové sukni s fialovými kvítky růží. Značeno zespodu: modré písmeno S s korunkou a písmena GDR, vtlačená čísla.