#37

VÁZIČKA S JAPONSKÝMI KVĚTY - THOMAS, MARKTREDWITZ

#37

Porcelain
6 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro limitování se přihlašte

Německo, Marktredwitz 1908 - 1939. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška 16 cm. Bílá porcelánová vázička v dolní části kulovitého tvaru zdobená stylizovanými květy sakury a zlacenými linkami. Značeno zespodu: Thomas Bavaria, vtlačená a červená čísla.