Německo, Marktredwitz 1908 - 1939. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška 16 cm. Bílá porcelánová vázička v dolní části kulovitého tvaru zdobená stylizovanými květy sakury a zlacenými linkami. Značeno zespodu: Thomas Bavaria, vtlačená a červená čísla.