Německo, Rosenthal, rok 1929. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Název vzoru: Winifred. Výška šálku 4,5 cm, průměr podšálku 12 cm. Šálek s podšálkem zdobený zlaceným ornamentem a linkami. Barevné svazečky květin na podšálku, vnější straně šálku i uvnitř. Značeno zespodu: Rosenthal Selb Germany Winifred.