#38

MOCA ŠÁLEK S KVĚTINAMI - ROSENTHAL, WINIFRED

#38

Porcelain
14 zobrazení
Vyvolávací cena
900 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Rosenthal, rok 1929. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Název vzoru: Winifred. Výška šálku 4,5 cm, průměr podšálku 12 cm. Šálek s podšálkem zdobený zlaceným ornamentem a linkami. Barevné svazečky květin na podšálku, vnější straně šálku i uvnitř. Značeno zespodu: Rosenthal Selb Germany Winifred.