Německo, Fürstenberg 1930 - 1940. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška šálku 4,5 cm, průměr podšálku 11,5 cm. Šálek s podšálkem zdobený horním zlaceným pásem s leptaným florálním ornamentem, karmínově červený středový pás a zlaté linky. Značeno zespodu: zelené písmeno F s korunkou, Germany.