#39

KARMÍNOVĚ ČERVENÝ A ZLACENÝ MOCA ŠÁLEK - FÜRSTENBERG

#39

Porcelain
14 zobrazení
Vyvolávací cena
700 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Fürstenberg 1930 - 1940. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Výška šálku 4,5 cm, průměr podšálku 11,5 cm. Šálek s podšálkem zdobený horním zlaceným pásem s leptaným florálním ornamentem, karmínově červený středový pás a zlaté linky. Značeno zespodu: zelené písmeno F s korunkou, Germany.