#4

VÁZIČKA S FIALOVOU CHRYZANTÉMOU - MÍŠEŇ

#4

Porcelain
5 zobrazení
Vyvolávací cena
1 100 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Německo, Míšeň 1924 - 1934. Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán. V míšeňském stylu. Výška 10,5 cm, horní průměr 5,5 cm. Bílá porcelánová vázička se zlacenými linkami. Zdobená na čelní straně ručně malovanou fialovou chryzantémou. Na zadní straně drobnými kvítky modrých pomněnek a žlutých pantoflíčků. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla a malířské značky.