#40

LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC

LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC
LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC
LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC
LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC
LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC
#40

LÁZEŇSKÝ POHÁREK Z LUHAČOVIC

Porcelain
1 limit
20 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro limitování se přihlašte

Morava 1890 - 1930. Bílý, ručně barevně malovaný a zlacený porcelán. Výška 12 cm, horní průměr 7 cm. Lázeňský pohárek kónického tvaru z bílého porcelánu se zlatými linkami. Zdobený ručně malovaným barevným květinovým ornamentem vycházejícím z lidové kultury, černý ručně psaný nápis "Z Luhačovic". Uvnitř ručně psaná objemová stupnice. Neznačeno.