#41

ZLACENÝ ŠÁLEK S GALANTNÍMI VÝJEVY - BAWO & DOTTER, RYBÁŘE

#41

Porcelain
1 limit
32 zobrazení
Vyvolávací cena: 500 Kč
Pro limitování se přihlašte

Čechy, Rybáře 1884 - 1930. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Bawo & Dotter, později Füsser, malírny porcelánu. Výška šálku 9 cm, průměr podšálku 11 cm. Koflík empírového tvaru se zlaceným úchytem. Šálek s podšálkem zdobený barevnými figurálními galantními scénami a zlaceným ornamentem na bílém a žlutém podkladu. Značeno zespodu: Carlsbad, znak města Karlovy Vary. China Austria (exportní značka),