Německo, Rosenthal, od roku 1954. Bílý a barevný porcelán. Název modelu: Grass. Autor designu: Richard S, Latham-Raymond Loewy. Rozměr: výška šálku 6 cm, průměr podšálku 13 cm, průměr dezertního talířku 15 cm. Bílý porcelánový designový šálek s podšálkem a dezertním talířkem. Zdobené barevným ornamentem různorodých travin. Značeno zespodu: zeleně Rosenthal, Selb, Germany, písmeno F.