Německo, Míšeň 1924 - 1934. Bílý, barevný, ručně malovaný a zlacený porcelán. V míšeňském stylu. Výška 10,5 cm, horní průměr 5,5 cm. Bílá porcelánová vázička se zlacenými linkami. Zdobená na čelní straně ručně malovaným žlutým petrklíčem. Na zadní straně drobnými kvítky modrých pomněnek. Značeno zespodu: modré zkřížené meče, vtlačená čísla a malířské značky.