Střední Evropa, minulé století. Bílý a ručně barevně malovaný porcelán. Výška 11 cm, šířka 10 cm. Porcelánové sousoší stojící holčičky s modrými mašlemi objímající husu, na druhé straně u ní stojící pár housat. Neznačeno, zespodu vtlačená čísla.