#52

HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY

HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY
HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY
HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY
HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY
HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY
#52

HOLČIČKA S HUSOU A HOUSATY

Porcelain
1 limit
9 zobrazení
Vyvolávací cena: 300 Kč
Pro limitování se přihlašte

Střední Evropa, minulé století. Bílý a ručně barevně malovaný porcelán. Výška 11 cm, šířka 10 cm. Porcelánové sousoší stojící holčičky s modrými mašlemi objímající husu, na druhé straně u ní stojící pár housat. Neznačeno, zespodu vtlačená čísla.