#53

MALÝ VANDROVNÍK S PEJSKEM V RANEČKU - ROYAL DUX

#53

Porcelain
1 limit
23 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro limitování se přihlašte

Čechy, Duchcov, 40. až 50. léta minulého století. Bílý a barevný ručně malovaný porcelán. Výška 15 cm. Barevná porcelánová figurka kráčejícího mladého vandrovníka nesoucího přes rameno v ranečku malého pejska. Neznačeno, zespodu čísla a značka malíře.