Československo, Duchcov 1960 - 1980. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Výška 26 cm, šířka 18 cm. Porcelánová soška sedící dívky v modrých šatech přidržující bílého psíka na klíně. Značeno zespodu: zelená značka Royal Dux, nálepek z růžové porcelánové hmoty s reliéfním logem, vtlačená čísla a tištěná hnědá čísla, psané číslo malíře.