#55

DÍVKA S ŠIROKÝM KLOBOUKEM ZDOBENÝM RŮŽEMI

#55

Porcelain
1 limit
20 zobrazení
Vyvolávací cena: 400 Kč
Pro limitování se přihlašte

Evropa, konec minulého a začátek tohoto století. Bílý, barevně ručně malovaný a zlacený porcelán. Výška 31 cm. Porcelánová soška stojící dívky v modré dlouhé sukni držící v ruce široký klobouk zdobený reliéfními květy růží. Značeno zespodu: vtlačené písmeno S.