Československo, Duchcov 1960 - 1978. Bílý, kobaltový, barevný a zlacený porcelán. V míšeňském stylu. Výška 10 cm, horní průměr 9,4 cm. Dekorativní porcelánové vázy totožných rozměrů s kobaltovými pásy a zlacenými linkami zdobené barevnými květy. Značeno zespodu: firemní značkou Royal Dux a nálepkem z růžové porcelánové hmoty s reliéfním logem, vtlačená čísla, značka malíře.