Německo, Rosenthal, rok 1922. Bílý, barevný a zlacený porcelán. Návrh modelu: Philipp Rosenthal. Výška 24 cm, horní průměr 21,5 cm. Velká bílá porcelánová váza se svislými fazetami zdobená barevnými kyticemi a drobnými barevnými kvítky. Kruhová podstava zdobená reliéfním květinovým věnečkem, zlacené linky. Značeno zespodu: Rosenthal, Selb, Bavaria, Entwurf von Ph. Rosenthal.