#72

VÁZA SE STOJÍCÍM KAVALÍREM A KVĚTY

#72

Ceramics
24 zobrazení
Vyvolávací cena
1 200 Kč
Starožitnosti pod Kinskou s. r. o
Pro limitování se přihlašte

Střední Evropa 1880 - 1910. Ručně malovaná keramika. V romantickém stylu konce 19. století. Výška 35 cm, horní průměr 9,5 cm, rozměr podstavce 11 cm x 8 cm. V zadní části váza zdobená reliéfními barevnými květy a úchyty ve tvaru větviček. V popředí stojící figura mladého muže v barevném oděvu s krajkami a stuhami. Místy poškozené okvětní lístky. Neznačeno, zespodu vtlačená čísla.