Střední Evropa 1900 - 1920. Barevná keramika. Období a styl: secese. Rozměr žardiniéry: 12,5 cm x 25 cm x 12 cm. Výška váziček 21 cm a 20,5 cm. Secesní keramická žardiniéra zdobená barevným reliéfním dekorem růžových a fialových květů máku s listy. Dvě keramické vázičky kónického tvaru zdobené reliéfním ornamentem růžových květů máku a listů. Poškozené části horních okrajů žardiniéry i váziček. Neznačeno, zespodu vtlačená čísla a značka malíře.